28.03.2019

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко

Офіційне інтернет-представництво

Новини

Президент Петро Порошенко в ефірі телеканалу ICTV наголосив, що Росія не припиняє спроб повернути Україну під свій вплив, намагаючись і під час виборів нав'язувати зручні для неї коаліції між політиками та політичними силами.

https://www.president.gov.ua/news/z-moskvi-nam-povidomlyayut-pro-majbutnye-formuvannya-koalici-54302

«Ми продовжимо цей шлях. Ніхто не дозволить, щоб ми звернули з цього шляху», - сказав Президент Петро Порошенко про продовження руху України до ЄС і НАТО під час зустрічі з колективом заводу з виробництва сонячних панелей KNESS Group в ході робочої поїздки на Вінниччину.

https://www.president.gov.ua/news/ukrayina-prodovzhit-shlyah-reform-ta-ruh-do-visokih-yevropej-54306

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Вінницької області відвідав підприємство групи компаній KNESS Group - завод з виробництва сонячних панелей KNESS PV. Президент відзначив якість панелей: «Був приємно вражений, з якою великою гордістю мені працівник показує напис на сонячній панелі – «made in Ukraine», зроблено в Україні. Це є гордість».

https://www.president.gov.ua/news/prezident-na-vinnichchini-vidvidav-pidpriyemstvo-z-virobnict-54310

Під час робочої поїздки на Вінничину Президент Петро Порошенко відвідав курорт «Хмільник» та поспілкувався з ветеранами АТО/ООС, які проходять реабілітацію в цьому всесвітньовідомому курорті та ознайомився з умовами їх відновлення та лікування.

https://www.president.gov.ua/news/prezident-vidvidav-uchasnikiv-atooos-yaki-prohodyat-reabilit-54314

«Але, коли на сьогоднішній день окремі українські канали почали проводити ту саму лінію брехні, дискредитації, активного втручання у вибори. Слухайте, це вже вовк в овечій шкурі, бо не видно, що то є позиція, яку веде гібридна війна. Логіка і тактика брехні, логіка і тактика дискредитації і політичного знищення опонентів, яка нічим не відрізняється від РФ, привели мене до необхідності подати позов. Позов проти каналу, який належить олігарху-втікачу, який висмоктав з України велику кількість мільярдів грошей українців і зараз цими мільярдами думає, що він з-за кордону буде впливати, керувати Україною. Нічого у вас не вийде. Ви перейшли «червону лінію» і саме це змусило мене подати до суду», - підкреслив Президент.

https://www.president.gov.ua/news/ce-taktika-brehni-i-diskreditaciyi-politichnih-oponentiv-yak-54318

«В нас, особливо для тих з кандидатів, хто забув або не знає про це, зараз є війна з Росією. І війна не холодна, і конфлікт не заморожений. Майже кожен день ми втрачаємо наших героїв, кожен день є обстріли, поранені. І безумовно, що в цих умовах ми маємо демонструвати відповідальну поведінку. Кожен наш крок в напрямку ЄС – це є поразка Путіна...Так він сприймає кожен успіх України», - відповів Президент Петро Порошенко на запитання щодо загрози повномасштабної війни з боку Росії в інтерв'ю українським телеканалам.

https://www.president.gov.ua/news/uspihi-ukrayini-putin-sprijmaye-yak-vlasnu-porazku-i-neadekv-54322

«Я прошу одне – ми можемо перемогти. Точно. Навіть відкрию вам таємницю – не може бути Президентом країни в умовах війни людина, яка не вірить в перемогу. Бо якщо немає віри в перемогу, ніяка армія, ніяка мужність країну не врятує», - сказав Петро Порошенко.

https://www.president.gov.ua/news/ne-mozhe-buti-prezidentom-krayini-v-umovah-vijni-lyudina-yak-54326

«Я чотири роки не виводив дивіденди. Я чотири роки витрачав гроші лише в напрямку благодійної допомоги. І сьогодні обсяги моєї благодійної допомоги дорівнюють півтора мільярди гривень. Значна частина з них – це підтримка української армії», - повідомив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам.

https://www.president.gov.ua/news/prezident-za-chotiri-roki-vitrativ-na-blagodijnist-ta-pidtri-54330

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам наголосив, що самостійно фінансує свою передвиборчу кампанію та відзначив важливість проінформувати про це суспільство. «Зараз перед виборами, я вивів дивіденди, заплатив з них податки. Податки склали сотні мільйонів гривень. І на сьогоднішній день все сплачується з виборчого фонду», - зазначив Петро Порошенко.

https://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-zalezhnist-kandidativ-v-prezidenti-pitannya-n-54334

Президент Петро Порошенко підкреслює, що серед головних його пріоритетів залишається звільнення Криму. «Я хочу сказати, що моїм першим пріоритетом, одразу після виборів, буде питання Криму. Я дуже дякую кримчанам. Я дуже дякую Меджлісу кримськотатарського народу, я дуже дякую Мустафі Джемілеву, Ахтему Чийгозу, Рефату Чубарову, які підтримали мене. І для мене це питання є принциповим», - сказав Глава держави в інтерв'ю українським телеканалам.

https://www.president.gov.ua/news/mi-ne-zbirayemos-torguvati-krimom-prezident-pro-prioritet-u-54338

Президент Петро Порошенко підкреслює, що Мінські домовленості передбачають чіткі зобов'язання Росії щодо звільнення захоплених нею українських територій та виведення військ і озброєння. Він наголосив, що зміна формату цих домовленостей матиме наслідком відмову президента Росії їх виконувати.

https://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-toj-hto-proponuye-zminiti-format-minskih-domo-54342

«Чи можуть бути двосторонні переговори? Ну, звичайно, ми суверенна незалежна держава. Але чи буде позиція України слабшою, якщо ми поїдемо без підтримки наших світових партнерів по проукраїнській коаліції? Очевидно, що слабша», - зазначив Президент. «Саме тому ми йдемо в НАТО, бо НАТО – це не коли кожен за себе. НАТО – коли один за всіх і всі за одного. НАТО – це коли 30 країн-членів забезпечують недоторканність кордонів. І це значно посилить», - сказав Глава держави.

https://www.president.gov.ua/news/peremovini-z-rosiyeyu-mozhut-vidbuvatis-lishe-za-pidtrimki-m-54346

Президент Петро Порошенко наголошує, що запровадження миротворчої місії ООН стане кроком до повернення українського суверенітету та звільнення українських Донбасу та Криму. Глава держави наголосив, що компромісів у питанні повернення Донбасу і Криму бути не може. «Крим є українським. І ніяких компромісів в цьому питанні немає. Донбас є українським. І ніяких компромісів в цьому питанні немає», - заявив Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам.

https://www.president.gov.ua/news/klasichna-mirotvorcha-misiya-mozhe-buti-modellyu-povernennya-54350

Президент Петро Порошенко наголошує, що монетизація субсидій, індексація пенсій, разова виплата до мінімальної пенсії, допомога багатодітним родинам – це комплекс заходів, які є частиною програми боротьби з бідністю.

https://www.president.gov.ua/news/prezident-pidvishennya-socialnih-standartiv-ta-zabezpechenny-54354

Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.