02.11.2015

Заява Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріки Моґеріні від імені ЄС з нагоди Міжнародного дня за припинення безкарності за злочини проти журналістів (2 листопада)

Заява Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріки Моґеріні від імені ЄС з нагоди Міжнародного дня за припинення безкарності за злочини проти журналістів (2 листопада)

Медіа – це дзеркало наших суспільств: якщо вони вільні і критичні, тоді й ми вільні та у безпеці.
Однак у той час, як ми відзначаємо Міжнародний день за припинення безкарності за злочини проти журналістів, репортери у багатьох країнах світу зіштовхуються зі зростанням рівня залякування і насильства.
Атаки на журналістів – це не лише атаки на жертви; це також атаки на свободу вираження і свободу медіа. Євросоюз сподівається, що державна влада дотримуватиметься своїх міжнародних зобов'язань, аби ефективно, оперативно та у незалежний спосіб розслідувати такі злочини, а також гарантувати, що державні та недержавні злочинці та підбурювачі до такого насильства притягнуті до відповідальності.

Declaration by the High Representative Federica Mogherini on behalf of the European Union on the occasion of the International Day to End Impunity for Crimes against Journalists, 2 November 2015

Media are the mirror of our societies: if they are free and critical, we are free and safe.
Nevertheless, while we mark the International Day to End Impunity for Crimes against Journalists, reporters in many countries across the world face an increasing level of intimidation and violence.
Attacks on journalist are not only attacks on the victims, but also on freedom of expression and freedom of the media. The EU expects State authorities to fully abide by their international obligations to effectively, promptly and in an independent manner investigate such crimes and to ensure that both state and non-state perpetrators and instigators of such violence are brought to justice.


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.