07.07.18

Президент доручив терміново розібратися в причинах вибуху міномета на Рівненському полігоні та до завершення розслідування не використовувати це озброєння на навчаннях

Президент України Петро Порошенко
Офіційне інтернет-представництво

Новини

Глава держави доручив Міністру оборони Степану Полтораку та Начальнику Генерального штабу Віктору Муженку терміново розібратися в причинах трагедії і наступного тижня доповісти про результати розслідування.
«Сьогодні, в цей важливий ювілейний день ми випускаємо в небо черговий Ан-26 Повітряних Сил  Збройних Сил України. Впевнений, що будуть інші літаки, відремонтовані і підняті в небо професіоналами з 410-го заводу»,  - сказав Глава держави.
Президент Петро Порошенко привітав із ювілеєм трудовий колектив державного підприємства «Завод 410 ЦА», який відзначає 70-у річницю від дня утворення. «Дуже небагато країн в світі можуть похвалитися наявністю в себе авіабудівних і авіаремонтних підприємств. Авіаційна галузь – це як знак якості для будь-якої держави, це як символ приналежності до виняткового клубу розвинених держав», - наголосив Глава держави.
Перший заступник Глави Адміністрації Президента України, співголова Організаційного комітету з питань розвитку Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні Віталій Ковальчук провів нараду з заступником Генерального прокурора Анжелою Стрижевською та директором державного закладу «Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Національний Музей Революції Гідності» Ігорем Пошивайлом.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.