16.07.2017

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко

Офіційне інтернет-представництво

Новини

Шановні співвітчизники!

Сьогодні виповнюється 27-ма річниця від дня, коли Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший юридичний крок до виходу з радянської тоталітарної імперії та початку нового етапу українського державотворення, учасниками якого ми є і сьогодні.

Проголошений Рік Української революції 1917 - 1921 років спонукає звернути увагу на схожість у процесах руйнування імперій. Саме 100 років тому на уламках колишньої Російської імперії вирувало національне піднесення поневолених народів.

Свобода має високу ціну. Протягом 20-х - 90-х років минулого століття тривав визвольний рух Українського народу за державну незалежність України. Своє право на власне майбутнє ми відстояли під час Помаранчевої революції. Європейський вибір України виборювався мільйонами громадян під час Революції Гідності. За нього віддали своє життя Герої Небесної Сотні.

Сьогодні, як і сто років тому, наші воїни зі зброєю в руках боронять від російського агресора державний суверенітет України.

У надскладних умовах ми наполегливо реформуємо практично усі сфери життя країни і вже маємо позитивні зрушення. Вперше за багато років покращено показники інвестиційної привабливості України, що відкриває перспективу для впевненого економічного росту. В умовах гібридного протистояння з Російською Федерацією та втрати значної частини економічного потенціалу країни нам вдалося цього року перейти до підвищення соціальних стандартів - зросла мінімальна заробітна плата та пенсії.

Завершено найскладніший, фінальний етап набуття чинності Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом. А відчинені завдяки безвізовому режиму двері Євросоюзу є справжнім визнанням наших здобутків на шляху реформ.

Це все стало можливим завдяки наполегливій праці кожного із вас, шановні співвітчизники.

Слава Україні!

Петро ПОРОШЕНКО

http://www.president.gov.ua/news/zvernennya-do-ukrayinskogo-narodu-z-nagodi-27-yi-richnici-pr-42430

Сьогодні виповнюється 27-ма річниця від дня, коли Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший юридичний крок до виходу з радянської тоталітарної імперії та початку нового етапу українського державотворення.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-privitav-ukrayinciv-iz-27-yu-richniceyu-prijnyatty-42434

Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.