08.10.16

Реформа правосуддя значно підвищує рівень захисту прав і свобод громадян - Президент

Президент України Петро Порошенко
Офіційне інтернет-представництво

Новини

"Дуже важливо, що зараз громадяни отримали право звертатися до Конституційного Суду із конституційною скаргою, у випадку, якщо особа вирішить, що застосований в кінцевому судовому рішенні в її справі закон не відповідає Конституції. Це новація, яка значно збільшує рівень захисту прав і свобод громадян", - наголосив Глава держави під час виступу на міжнародній конференції "Конституційний контроль і процеси демократичної трансформації у сучасному суспільстві".
"Пішла з життя прекрасна людина, турботлива дружина та мати, талановита актриса, залишились незіграними бажані ролі... Світлий образ Оксани Василівни залишиться жити у нашій пам'яті", - зазначається у співчутті Глави держави.
Глава держави ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі державного значення М-15 «Одеса – Рені» під час робочої поїздки до Одеської області. «Програма дорожнього будівництва є стратегічною лінією української влади – Президента, Прем'єр-міністра та Уряду. Навіть той факт, що зростання коштів, які передбаченні державним бюджетом на 2017 рік на дорожній фонд буде перевищувати 30 млрд гривень, чітко демонструє пріоритети, які зараз є в української влади», - зазначив Петро Порошенко журналістам.
У рамках робочої поїздки до Одеської області Президент Петро Порошенко разом із Прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом відвідав пункт пропуску «Маяки-Паланка-Удобне» на українсько-молдовському державному кордоні. Петро Порошенко та Павел Філіп оглянули стан будівництва пункту пропуску, введення в дію якого заплановане на 2018 рік.
В присутності виноробів з різних районів Одещини Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», який скасовує норму відповідно до якої виробники вина мали сплачувати 500 тис. грн за сертифікацію для оптової торгівлі.
Президент Петро Порошенко провів телефонну бесіду з колишнім Прем'єр-міністром Португалії Антоніу Гутерришом та привітав з ухваленням Радою Безпеки рекомендації призначити його на посаду Генерального секретаря ООН на період 2017-2021 років.
Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Немає коментарів:

Дописати коментар

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.