21.10.16

У Європарламенті є стабільна більшість для запровадження безвізового режиму з Україною – зустріч Петра Порошенка та Мартіна Шульца

Президент України Петро Порошенко
Офіційне інтернет-представництво

Новини

Президент Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом. Глава Української держави закликав Європарламент якомога швидше надати українцям безвізовий режим. «У Європарламенті є стабільна більшість для запровадження безвізового режиму з Україною», - зазначив Мартін Шульц.
Сторони обмінялися думками з широкого спектру питань двосторонніх взаємин. Було домовлено активізувати двосторонній політичний діалог на всіх рівнях. Глава держави висловив вдячність Уряду Угорщини за надання гуманітарної допомоги Україні у розмірі 3,6 млн. доларів США та лікування українських військових, поранених у зоні АТО.
Петро Порошенко привітав Андрея Пленковича з обранням на посаду Прем'єр-міністра Республіки Хорватія та висловив сподівання, що Андрей Пленкович залишиться справжнім другом нашої держави і продовжить надавати Україні дипломатичну підтримку вже в новій якості.
Глава Української держави поінформував про вчорашню зустріч Нормандському четвірки, яка відбулася у Берліні. Співрозмовники вкотре підтвердили важливість збереження санкцій проти Росії до відновлення територіальної цілісності України.
Дружина Президента України Марина Порошенко з робочим візитом відвідала Івано-Франківську область, де презентувала загальнонаціональній проект "Книга Миру" у інклюзивній школі №17. Марина Порошенко разом із дітьми учасників АТО заповнила її сторінки.
Президент Петро Порошенко обговорив Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом питання врегулювання ситуації на Донбасі та впровадження Мінських угод.
«Я дуже вдячний НАТО за підтримку та розбудову нашої оборонної спроможності, а також за реформування, консультативну та технічну допомогу у розбудові нашого сектору безпеки і борони. Для нас це дуже важливо і ми задоволені станом нашого співробітництва», - сказав Глава держави.
Президент Петро Порошенко зазначає, що під час інтенсивних зустрічей з лідерами європейських країни, в рамках візитів до Брюсселя та Маастрихту, переконався у незмінності підтримки України Євросоюзом.
У рамках робочого візиту до Івано-Франківської області дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у «IV Мальтійському приятельському балу для людей з інвалідністю», організований Мальтійською Службою Допомоги.
Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Немає коментарів:

Дописати коментар

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.