15.12.2016

Президент вшанував пам'ять героїв Чорнобиля

Президент України Петро Порошенко
Офіційне інтернет-представництво

Новини

Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля» у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Шановні співвітчизники!
Сьогодні ми вклоняємося людям, які ціною свого життя та здоров'я захистили Україну і світ, вкотре згадуємо героїв, які першими стали на боротьбу з ядерною стихією. Ми також дякуємо усім, хто нині самовіддано працює у зоні відчуження над реалізацією унікальних проектів.
Тридцять років тому героїчними зусиллями десятків тисяч фахівців було завершено титанічну роботу - збудовано саркофаг над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, що зупинив поширення смертоносного опромінювання.
Нещодавно відбулася надзвичайно важлива подія - завершено зведення за допомогою міжнародної спільноти нового конфайнменту на ЧАЕС, що гарантує безпеку на найближчі сто років.
Але це лише один із етапів знешкодження наслідків аварії. Наступні завдання, що стоять перед державою, - демонтаж старого укриття та пошук прогресивних технологій поводження з розплавленими матеріалами.
Чорнобиль для України - це біль та постійне випробування. Досі залишається багато актуальних проблем екологічного, медичного, соціально- економічного характеру.
Попри фінансові труднощі, спричинені російською агресією та непростою економічною ситуацією, маємо бути постійно націлені на пошук шляхів посилення державної турботи про майже два мільйони наших громадян, які найбільше постраждали від Чорнобильської катастрофи.
Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Переконаний, що Український народ ніколи не забуде про ваш великий подвиг.
Щира подяка вам і шана за жертовність, мужність та професіоналізм. Бажаю усім доброго здоров'я, миру та благополуччя.
Слава Україні!

Президент Петро Порошенко відкрив нове підприємство «СЕ Борднетце-Україна» – виробника кабельно-провідникової продукції для концерну «Фольксваген», яке розпочало свою роботу в місті Чортків Тернопільської області.
Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Тернопільської та Івано-Франківської області відвідав фермерське господарство «Гадз» у селі Трибухівці, де взяв участь у відкритті промислових потужностей.
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Івано-Франківської області ознайомився з ходом реконструкції доріг на прикладі ділянки дороги Стрий-Мамалига (Н-10). «Будівництво доріг є одним із магістральних напрямків за останні два роки», - сказав Президент.
«Думаю, що найближчим часом ви почуєте дуже важливі ініціативи з цього приводу», - заявив Глава держави під час робочої поїздки до Івано-Франківської області.
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Співрозмовники скоординували позиції напередодні засідання Європейської Ради, яке відбудеться 15 грудня в Брюсселі.
Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.