25.11.2017

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко

Офіційне інтернет-представництво

Новини

Під час Шостої зустрічі лідерів Європейської народної партії з питань «Східного партнерства» Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-zustrivsya-z-prezidentom-yevropejskoyi-ko-44626

У рамках П'ятого Саміту Східного партнерства Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем'єр-міністром Фінляндії Юхою Сіпіля.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-zustrich-z-premyer-ministrom-finly-44630

Під час робочого візиту до Брюсселя Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем`єр-міністром Бельгії Шарлем Мішелем. Прем'єр-міністр підтвердив солідарність Бельгії з українським народом та підтримку Мінських домовленостей.

http://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-proviv-peregovori-z-premyer-ministrom-belgiyi-44634

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом в рамках участі у П'ятому Саміті Східного партнерства у Брюсселі.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-zustrich-z-prezidentom-rumuniyi-44638

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель у рамках робочого візиту до Брюсселя.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-zustrich-iz-kanclerom-nimechchini-44642

У рамках робочого візиту до Брюсселя Президент України Петро Порошенко провів зустріч з главою Уряду Словацької Республіки Робертом Фіцо.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-zustrivsya-z-premyer-ministrom-slovackoyi-44646

Європейський Союз має захищати себе від тих, хто кидає йому виклик – а не від тих, хто на це дивиться з надією та захопленням. Кожна країна Східного партнерства бачить таку співпрацю по-своєму. Україна розраховує (насамперед) на так звані «чотири союзи» - Енергетичний союз; Цифровий єдиний ринок; Митний союз та асоціація з Шенгенською зоною. Ми хочемо більше Європи в Україні.

http://www.president.gov.ua/news/vistup-prezidenta-ukrayini-na-plenarnij-sesiyi-pyatogo-samit-44650

У рамках П'ятого Саміту Східного партнерства Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем'єр-міністром Данії Ларсом Льокке Расмуссеном.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-zustrich-z-premyer-ministrom-korol-44654

Президент Петро Порошенко під час виступу на пленарній сесії П'ятого саміту Східного партнерства наголосив, що Європа має серйозного противника – Росію з глибоким антиєвропейським порядком денним. Тому, якщо Європа хоче встояти, то їй необхідно стати жорсткішою політично, риторично та ідеологічно.

http://www.president.gov.ua/news/yaksho-yevropa-hoche-vstoyati-yij-neobhidno-stati-zhorstkish-44658

«Давайте не розглядати Східне партнерство як спосіб запобігти прагненню країн регіону до перспективи членства в ЄС. Допоки ЄС є еталоном успіху, країни хотітимуть стати його частиною. Європейський Союз має захищати себе від тих, хто кидає йому виклик – а не від тих, хто дивиться на ЄС з надією та захопленням», - наголосив Президент під час виступу на пленарній сесії П'ятого Саміту Східного партнерства.

Глава держави зауважив, що кілька років тому ніхто не міг собі уявити, що такі сміливі та амбітні проекти як Угода про асоціацію та безвізовий режим, стануть реальністю. «В Україні ми пам'ятаємо складні перші кроки перед тим, як Європейський Союз таки пристав на ці стратегічні ініціативи. Ми чули мільйони виправдань, перемішаних втомою та тиском.Пройшли роки і ці ініціативи стали нашою спільною історією успіху», - зазначив Президент та подякував Президенту Європейської Ради Дональду Туску, Президенту Європейської Комісії Жан-Клоду Юнкеру та усім друзям України за реалізацію цього історичного досягнення.

«У Вас виявилося достатньо лідерства та мудрості розгледіти та реалізувати унікальну можливість. Ви втілили її в реальність. Настав час визначати нові цілі», - зауважив Петро Порошенко. Він додав, що цьогорічний Саміт міг би стати новою точкою відліку у цьому сенсі.

«Маємо «налаштовувати наші вітрила», аби подолати бурхливі води у напрямі до нових можливостей: заохочуючи країни, які мають європейські прагнення та демонструють прогрес на демократичному шляху; вказавши шлях розвитку для кожної країни на основі її прагнень та досягнень», - підкреслив Глава держави. За словами Президента, після подій у 2014-2017 роках немає більше повернення до «старої нормальності».

«Старої нормальності» більше не існує. Пазли Заходу та Сходу Європи мають бути складенні знову разом – і Східне партнерство може бути інтегруючою частиною цього. З вивіреною та змістовною стратегією, ми зможемо перетворити регіон у твердиню політичної стабільності, соціальної стійкості та економічного процвітання», - впевнений Глава держави.

Він зазначив, що кожна країна Східного партнерства бачить таку співпрацю по-своєму. «Україна розраховує, насамперед, на так звані «чотири союзи» - Енергетичний союз; Цифровий єдиний ринок; Митний союз та асоціація з Шенгенською зоною. Ми хочемо більше Європи в Україні», - підкреслив Петро Порошенко, додавши, що ці чотири напрями видаються вірним шляхом на цьому етапі.

Глава держави підкреслив, що Україна прагне дивитися за горизонт сьогодення. «І не тому, що хоче винагороду авансом, а тому, що українці заслуговують на мету», - додав Президент.

«На мету заслуговує кожен – особливо ті, хто платить за це відповідну ціну. І ніхто не сплачує більшу ціну, ніж Україна. Тож, давайте дивитися у майбутнє сміливо, без остраху. Давайте, будувати наше партнерство на основі: розумної диференціації, а не жорсткої однаковості; спільних цінностей, а не короткозорої технократії; сміливих амбіцій, а не незграбних виправдань», - наголосив Петро Порошенко. 

http://www.president.gov.ua/news/dopoki-yes-ye-etalonom-uspihu-krayini-hotitimut-stati-jogo-c-44662

Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем'єр-міністром Швеції Стефаном Льовеном.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-zustrich-z-premyer-ministrom-korol-44666

«Домовились про те, що наступного тижня Єврокомісія випустить комюніке про дуже амбітний проект макрофінансової допомоги на 2018-2019 роки. Три транші. Такий саме обсяг. При чому починаємо працювати прямо з січня місяця 2018 року», - розповів Глава держави представникам ЗМІ у Брюсселі. Президент висловив сподівання, що ці домовленості будуть реалізовані.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-nastupnogo-tizhnya-yevrokomisiya-ogolosit-pro-proe-44670

Глава держави підкреслив, що українській делегації також вдалося вирішити ще одне важливе політичне питання - об'єднати позиції  країн  Європейського Союзу навколо миротворчої місії на Донбасі.

http://www.president.gov.ua/news/nam-vdalosya-obyednati-yevropejskij-soyuz-navkolo-ideyi-miro-44674

Президент Петро Порошенко підкреслив, що під час Саміту Східного партнерства його учасниками було вироблене спільне подальше бачення перспектив України, яке було вперше продемонстровано під час саміту Україна-ЄС в Києві влітку цього року.

http://www.president.gov.ua/news/samit-shidnogo-partnerstva-maye-spilne-podalshe-bachennya-sh-44678

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ у Брюсселі зауважив, що Україна вимагає ухвалення рішення про Спільний авіаційний простір. «Жодних обговорень це не потребує . М'яч знаходиться на полі ЄС, і вони зараз роблять все для того, щоб узгодити», - розповів Глава держави .

http://www.president.gov.ua/news/prezident-pro-spilnij-aviacijnij-prostir-myach-na-poli-yes-v-44682

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

http://www.president.gov.ua/news/u-bryusseli-vidbulasya-zustrich-prezidenta-petra-poroshenka-44686

Петро Порошенко та Павло Філіп підтвердили взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності двох держав в умовах існуючих викликів і загроз.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-zustrivsya-z-premyer-ministrom-moldovi-44690

Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправка комментария

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.