21.11.2017

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко

Офіційне інтернет-представництво

Новини

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради України як невідкладний проект закону «Про дипломатичну службу». Законопроект розроблено з метою реформування дипломатичної служби, приведення її до сучасних європейських і світових стандартів, підвищення престижності дипслужби та залучення нового кадрового потенціалу, а також задля уніфікації із положеннями Закону України «Про державну службу».

http://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-vnis-do-parlamentu-zakonoproekt-pro-diplomati-44490

Президент Петро Порошенко час робочої поїздки до Дніпра відвідав Алею пам'яті загиблих Героїв Революції Гідності та бійців АТО та вшанував пам'ять загиблих героїв.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-u-dnipri-vshanuvav-pamyat-zagiblih-geroyiv-revolyu-44494

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент Петро Порошенко проінспектував відремонтовану ділянку дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-dorozhnye-budivnictvo-odin-iz-pokaznikiv-yakisnih-44498

Президент Петро Порошенко переконаний, що політичні сили України мають бути єдиними заради доброго майбутнього нашої держави. Про це він заявив під час зустрічі з учасниками Революції Гідності та батьками Героя України Сергія Нігояна у Дніпрі.

http://www.president.gov.ua/news/u-dni-storichchya-unr-hochu-zaklikati-vsi-politichni-sili-do-44502

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області  Президент Петро Порошенко провів зустріч з активістами Революції Гідності та учасниками АТО. Глава держави наголосив, що «тут зібралися активні учасники Революції гідності, насамперед з  Дніпропетровщини - люди, які у той час, у надзвичайно складних умовах, не побоялися стати на захист демократичних цінностей та європейського вибору країни».  Він додав, що у Дніпрі «це було і сміливіше, і складніше, ніж у столиці».

http://www.president.gov.ua/news/tisyachi-nigoyaniv-prodemonstruvali-sho-znachit-lyubiti-ukra-44506

«Угода про асоціацію, яка вступила в дію 1 вересня, є дорожньою картою наших реформ. І після того, як ми її ратифікували, сьогодні це - є завдання», - наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі з активістами Революції Гідності та учасниками АТО, під час робочої поїздки до Дніпропетровської області.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-ugoda-pro-asociaciyu-ukrayina-yes-ye-dorozhnoyu-ka-44510

У Дніпрі Президент Петро Порошенко зустрівся з учасниками Революції Гідності та батьками Героя України Сергія Нігояна, який був першим загиблим у ті дні.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-na-dnipropetrovshini-nagorodiv-uchasnikiv-revolyuc-44514

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті  реконструйованої будівлі педіатричного корпусу комунального закладу «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини імені професора  М.Ф.Руднєва» Дніпропетровської обласної ради.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-u-dnipri-vzyav-uchast-u-vidkritti-rekonstrujovanog-44518

У ході робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент Петро Порошенко відвідав 19-й окремий мостовий загін 26-го об'єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту. Глава держави вручив військовослужбовцям сертифікати та ключі від квартир.

http://www.president.gov.ua/news/shasliva-i-zabezpechena-rodina-ye-dodatkovim-stimulom-dlya-z-44522

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрілись із журналісткою та письменницею Ен Еплбаум, авторкою книг-досліджень про ГУЛАГ та Голодомор в Україні. Ен Еплбаум презентувала Главі держави примірник своєї нової книги «Червоний голод. Війна Сталіна проти України».

http://www.president.gov.ua/news/prezident-zustrivsya-z-avtorkoyu-knigi-chervonij-golod-vijna-44526

Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправка комментария

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.