08.05.2017

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко

Офіційне інтернет-представництво

Новини

Я бажаю усім нам, українцям, відчути себе народними дипломатами в ці дні, коли до Києва приїхало стільки іноземних гостей. Хай кожен із нас зробить так, щоб вони поверталися додому з якомога кращими враженнями про нашу з вами країну. Яка б країна не виграла конкурс, він стане торжеством європейських цінностей, європейської єдності і солідарності.

http://www.president.gov.ua/news/zvernennya-prezidenta-z-nagodi-oficijnogo-startu-yevrobachen-41238

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2020-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності», який сприятиме підвищенню України в рейтингу «Ведення бізнесу», а також дерегуляції господарської діяльності у будівництві.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-sho-spriyatime-pidvishennyu-ukrayin-41242

Петро Порошенко висловив окрему вдячність Еммануелю Макрону за його особисту безкомпромісну підтримку України в умовах триваючої російської агресії.  «Ваша позиція під час виборчої кампанії дає впевненість, що з Вашою перемогою Україна здобула надійного союзника і в Нормандському форматі, і в її зусиллях з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України», - відзначено у листі.    

http://www.president.gov.ua/news/petro-poroshenko-privitav-emmanuelya-makrona-z-obrannyam-pre-41246

Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправка комментария

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.