27.05.2017

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко

Офіційне інтернет-представництво

Новини

В рамках робочого візиту до Одеської області Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті нового парку в Одесі – Стамбульського парку. Подія приурочена до 20 річчя побратимських відносин Одеси і Стамбула. Глава держави наголосив, що це лише початок більш масштабної українсько-турецької взаємодії.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-v-odesi-vidkriv-stambulskij-park-41590

«Важкою працею виборовши безвіз, ми повинні зробити максимально комфортним його реалізацію для громадян. Йдеться про істотне покращення державою тих послуг, які супроводжують українця по всьому європейському маршруту – від рідного міста до точки призначення в країни Євросоюзу», - підкреслив Петро Порошенко.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-ukaz-pro-dodatkovi-zahodi-shodo-zabezpech-41594

Президент Петро Порошенко наголошує на ефективності ініційованого ним експерименту з направлення половини позапланових доходів від митних зборів на будівництво, відновлення та реконструкцію доріг в Україні.

http://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-budivnictvo-dorig-v-ukrayini-ye-dlya-mene-odn-41598

Під час робочої поїздки до Одеської області Президент Петро Порошенко подякував одеситам за непохитну громадянську позицію на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

http://www.president.gov.ua/news/dyakuyu-za-vashu-tverdu-gromadyansku-poziciyu-i-rishuchu-vid-41602

Президент Петро Порошенко привітав з одруженням молодят – військового Сергія Тімановського та волонтерку Ірину Стасюк. Пара зустрілася в зоні АТО: у липні 2015 року Сергій перебував на ротації в Донецькій області, де познайомився з Іриною, яка на той час була волонтеркою і активно допомагала його підрозділу.

http://www.president.gov.ua/news/vi-zrobili-velichezne-dobro-zahishayuchi-ukrayinu-prezident-41606

Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки до Одеської області зустрівся з одеськими школярами та привітав їх із закінченням навчального року. Петро Порошенко також ознайомився із ходом та результатами робіт із реконструкції позашкільного навчального закладу «Міський оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія».

http://www.president.gov.ua/news/ne-mayu-sumniviv-sho-mi-razom-prodovzhimo-buduvati-ukrayinu-41610

Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки до Одеської області взяв участь у чергових випробуваннях новітньої української ракетної техніки, яке відбулося на одному з полігонів на Півдні України.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-vzyav-uchast-u-viprobuvannyah-novitnoyi-ukrayinsko-41614

Марина Порошенко побажала цьогорічним випускникам завжди досягати поставленої мети і бути корисними для України, яка швидко змінюється і обрала для себе європейські цінності і стандарти життя. А школярам – набратися сил та енергії для нових успіхів у навчанні: «Завжди любіть Україну! Будьте гідними синами і доньками славних українських героїв, які захищають наш мир і незалежність!», - наголосила вона.

http://www.president.gov.ua/news/marina-poroshenko-privitala-shkolyariv-zhitomirshini-zi-svya-41618

Учасники наради обговорили низку питань, які потребують вирішення - забезпечення належної безпеки, особливо на стадіонах і в аеропортах, створення інфраструктури та транспортного сполучення, забезпечення фінансування.

http://www.president.gov.ua/news/pid-golovuvannyam-glavi-apu-vidbulosya-zasidannya-orgkomitet-41622

«З чого починається життя? З дороги. Бо є дорога – є робота, є туристи, є можливість вивести врожай, є можливість залучити інвестиції», - сказав Президент Петро Порошенко, який під час робочої поїздки до Одеської області взяв участь у церемонії відкриття реконструйованої ділянки дороги Т-16-28 (М-15)  село Спаське – місто Вилкове.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-vzyav-uchast-u-vidkritti-rekonstrujovanoyi-dorogi-41626

Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.