28.06.2017

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко

Офіційне інтернет-представництво

Новини

Законом вносяться зміни до статті 48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», згідно з якими поновлюється право на отримання щорічної допомоги на оздоровлення для дітей, які втратили внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, та евакуйованих із зони відчуження у 1986 році.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-socialnogo-zahistu-gromadyan-42090

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2058-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій». Законом удосконалюється порядок видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні та надання дозволів на використання праці іноземців та осіб без громадянства.

http://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-usunennya-baryeriv-dlya-zaluc-42094

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2078-VIII «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про співробітництво в галузі освіти і науки». Угода визначає напрями подальшого розвитку двостороннього співробітництва в галузі освіти і науки та заходи, які будуть вживати Уряди двох країн з цією метою.

http://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-zatverdiv-ratifikaciyu-ugodi-pro-spivrobitnic-42098

Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.