27.05.15

Новий YouTube-канал для херсонців про можливості, які відкриває перед Херсонщиною ЄС


Новий YouTube-канал для херсонців про можливості, які відкриває перед Херсонщиною ЄС

Чи є насправді на Херсонщині малі та середні підприємства, які активно співпрацюють з ринками європейських країн?
Яке майбутнє чекає на промисловість у Херсонській області у зв'язку з новими умовами зони вільної торгівлі з ЄС?
Чи відомо вам, яке херсонське суднобудівельне підприємство працює за новітніми європейськими стандартами та відроджує цілу галузь пасажирських водних перевезень по всій Україні?
Чи чекають європейці на вина Херсонщини та з якими проблемами доведеться стикнутися нашим виноробам перед тим, як наші херсонські вина потраплять на столи найзаможніших в світі європейських споживачів?
Які страхи у зв'язку з вільною торгівлею з ЄС є у сільгоспвиробників всієї Херсонщини та яким чином місцева влада допомагає боротися з цими страхами?
Про це все та багато іншого можна дізнатися на спеціально створеному каналі на всесвітньому відео порталі YouTube «Херсонщина. Територія можливостей»: https://www.youtube.com/channel/UCLldK4EzIM6HPskZ2ZHM8qQ
Якщо Ви є автором відео- чи аудіоматеріалу на актуальні теми, пов'язані з перспективами Херсонщини внаслідок Асоціації України з Європейським Союзом, будь ласка, надсилайте нам ваші матеріали і ми розмістимо їх на каналі «Херсонщина. Територія можливостей».
____________________________________________________
За додатковою інформацією звертайтесь до
керівника інформаційного проекту «Запоріжжя. Територія можливостей» Марини Дадінової
Marina "mailto:Marina.Dadinova@brandcom.com.ua".HYPERLINK "mailto:Marina.Dadinova@brandcom.com.ua"Dadinova@brandcom.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.