14.05.15

Дні Європи в Одесі: дискусія, конкурс ідей, ярмарок проектів

ή㩭衏楱ᣭ鷲㠠ˢﰥ겼믣оЎ'пї§ вЎ

Дні Європи в Одесі: дискусія, конкурс ідей, ярмарок проектів

16 травня 2015 року в рамках святкування Дня Європи в Одесі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує одеситів та гостей міста на панельну дискусію «Що Україна та Одеса можуть дати Європі? Що Європа може дати Україні?». Захід відбудеться з 13.30 до 15.30 в Одеському міському саду на сцені біля ротонди. Дипломати ЄС та України, а також українські інтелектуали та експерти розкажуть власні історії успішного розвитку Одеси та поспілкуються з мешканцями міста щодо ключових проблем та перспектив розвитку Одеси і України в європейському контексті.

Захід відбудеться за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської міської ради та Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні в рамках проведення Днів Європи в Україні.

Мета панельної дискусії: акцентувати увагу на тому, що Україна вже сьогодні є європейською, що вона має потенціал, людей та ідеї, які можуть вести її до успішної інтеграції з ЄС.

Експерти панельної дискусії:

 • Ян Томбінські - Посол ЄС, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні;
 • Наталя Гнидюк - директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції секретаріату Кабінету Міністрів України;
 • Олена Павлова - радник мера Одеси;
 • Іван Ліптуга - віце-президент АТ «ПЛАСКЕ», Президент асоціації «Туризм Одеси», Радник міністра економіки України з питань туризму;
 • Марина Плужник-Гладир – співзасновниця Центру розвитку соціальних інновацій Impact HUB Odessa;
 • Олексій Чорний - громадсько-політичний діяч, ДемАльянс, Генеральний протест;
 • Олександр Ройтбурд – художник.

Учасники дискусії обговорять такі питання:

 • Чого ЄС може навчити Україну? Чого Україна може навчити ЄС?
 • Угода про асоціацію: як вона може змінити Україну?
 • Проєвропейські реформи в Україні – які є історії успіху/невдач?
 • Які нові/креативні підходи Україна може запропонувати/пропонує Європі?
 • Чи сильніше/креативніше українське громадянське суспільство, ніж в інших країнах Європи?
 • Що українці можуть сказати Європі такого, чого вона не знає про себе?
 • Креативність українського суспільства: як їй допомогти/як її стимулювати?

Пряму трансляцію дискусії дивіться на телеканалі «Первый городской»: http://www.1od.in.ua/

Окрім панельної дискусії, 16 травня в Одесі відбудеться хакатон «Моє європейське місто» – конкурс ідей, покликаний об'єднати творчу молодь та активістів заради інновацій в житті Одеси: http://bit.ly/hackathon-odesa-16may. У події можуть взяти участь усі охочі молоді люди, які мають нові ідеї та прагнуть зростання.

Також 15 травня в Болгарському культурному центрі (пров. віце-адмірала Жукова, 9) відбудеться Ярмарок проектів ЄС. Від 11:00 до 14:00 запрошуємо дізнатись більше про програми допомоги ЄС, проекти розвитку міста і області, які реалізовують регіональні, національні організації та фонди за підтримки Європейського Союзу. Ексклюзивна частина заходу – тренінг із написання вдалої проектної заявки. Для участі у заході заповніть реєстраційну форму: http://bit.ly/eu-projects-fair-odesa-may15

Панельна дискусія та хакатон в Одесі є частиною програми Днів Європи в Україні та відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС у різних галузях.

Про розвиток подій Днів Європи в Україні-2015 повідомляйте та слідкуйте у соціальних мережах за хештегами #ЄС та #EUinUA.

Контакти для додаткової інформації: Ольги Сушицької, 067 243 63 55, osushytska@internews.ua

101 Volodymyrska St.
Kyiv 01033, Ukraine
Tel: +380-44-390.80.10 Fax: +380-44-390.80.15
Віе°ЁбіЁ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.