14.05.15

Дні Європи в Києві: дискусія, конкурс ідей


12 травня 2015 року
Київ

Дні Європи в Києві: дискусія, конкурс ідей

16 травня 2015 року в рамках святкування Дня Європи в Києві Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує киян та гостей міста на панельну дискусію «Що Україна та Київ можуть дати Європі? Що Європа може дати Україні?». Захід відбудеться з 14:00 до 16:30 у приміщенні Дипломатичної академії України (вул. Велика Житомирська, 2). Українські інтелектуали та експерти розкажуть власні історії успішного розвитку Києва і своїх проектів та поспілкуються з мешканцями міста щодо ключових проблем та перспектив розвитку столиці і України у європейському контексті.
Захід відбудеться за підтримки Київської міської державної адміністрації та Міністерства закордонних справ України в рамках проведення Днів Європи в Україні.
Мета панельної дискусії: акцентувати увагу на тому, що Україна вже сьогодні є європейською, що вона має потенціал, людей та ідеї, які можуть вести її до успішної інтеграції з ЄС. Тематичні напрями для обговорення під час дискусії: бізнес-ініціативи, культурні проекти, туризм, урбаністика, фешн-індустрія.
Ведуча панельної дискусії:
 • Ілона Довгань – журналістка, телеведуча телеканалу «UA: Перший»
Експерти панельної дискусії:
 • Катерина Ботанова – незалежний куратор, культурний критик і аналітик, співкураторка фестивалю CULTURESCAPES (Швейцарія); донедавна – директорка CSM і засновниця онлайн-журналу korydor;
 • Юлія Салій – головна редакторка онлайн-журналу «Хмарочос»; експертка з урбаністики
 • Ірина Сосновська – експертка компанії «Strategic Consulting Group» (SCG); Лідерка напрямку "Міжнародний розвиток бізнесу"; радниця декана Києво-Могилянської бізнес школи [kmbs];
 • Володимир Патис – співвласник компанії «Ескада-М», яка працює на ринках європейських країн (зокрема, Польщі, Румунії, Швейцарії тощо);
 • Ірина Данилевська – засновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week; засновниця Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»;
Учасники дискусії обговорять такі питання:
 • Чого ЄС може навчити Україну? Чого Україна може навчити ЄС?
 • Проєвропейські реформи в Україні – які є історії успіху/невдач?
 • Які нові/креативні підходи Україна може запропонувати/пропонує Європі?
 • Чи сильніше/креативніше українське громадянське суспільство, ніж в інших країнах Європи?
 • Що українці можуть сказати Європі такого, чого вона не знає про себе?
 • Креативність українського суспільства: як їй допомогти/як її стимулювати?
Пряму трансляцію дискусії проводитиме «UA: Перший» телеканал. Стрімінг-трансляцію забезпечуватимуть онлайн-ресурси «Новое время» (http://nv.ua/) і «Українська правда» (http://nv.ua/).
Окрім панельної дискусії, 16 травня в Києві відбудеться хакатон «Моє європейське місто» – конкурс ідей, покликаний об'єднати творчу молодь та активістів заради інновацій в житті столиці: http://bit.ly/hackathon-Kyiv-16may . У події можуть взяти участь усі охочі молоді люди, які мають нові ідеї та прагнуть зростання.
Панельна дискусія та хакатон у Києві є частиною програми Днів Європи в Україні та відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС у різних галузях.
Про розвиток подій Днів Європи в Україні-2015 повідомляйте та слідкуйте у соціальних мережах за хештегами #ЄС та #EUinUA.
Контакти для додаткової інформації: Костянтин Ромашко, 098 647 55 47, kromashko@internews.ua


Немає коментарів:

Дописати коментар

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.