26.01.2018

Президент: Важливо доносити правду про події в Україні, щоб захистити світ від фейків, які є частиною гібридної війни Росії не лише проти України, а проти всього вільного світу

Президент України Петро Порошенко
Офіційне інтернет-представництво

Новини

«Дуже важливо доносити правду про події в Україні, щоб захистити світ від фейкових новин, які активно поширюються світом», - сказав Петро Порошенко та підкреслив, що такі новини, які є частиною гібридної війни Росії не лише проти України, а проти всього вільного світу.
За останній рік значно збільшилася кількість іноземних інвесторів, які зацікавилася Україною, заявляє Президент Петро Порошенко. «Я пишаюсь тим, що цього року вперше я отримав багато запитів від іноземних інвесторів з пропозиціями про зустрічі. Велика кількість великих гравців інвестиційного ринку. Цього ніколи досі не відбувалось», - сказав Глава держави під час виступу на «Українському сніданку», який відбувається в рамках 48-го щорічного засідання Всесвітнього економічного форуму в Давосі.
«Ми  продовжуємо нашу співпрацю із МВФ. Я хочу подякувати Девіду Ліптону (першому заступнику Директора-розпорядника МВФ – ред.) та Крістін Лагард (Директору-розпоряднику МВФ – ред.), ми мали прекрасну зустріч та обговорення того, що і коли має бути зроблено. Включно з питанням про Антикорупційний суд. Це є моєю ініціативою в парламенті. І ми маємо прискорити зустріч експертів-законодавців аби сприяти підготовці цього закону до другого читання», - сказав Петро Порошенко.
В Україні буде створено ефективну систему, яка працюватиме на захист інвесторів та заохочуватиме до інвестування. Про це Президент Петро Порошенко заявив на «Українському сніданку» у Давосі, де проходить 48-ме щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму.
У рамках візиту до Давосу для участі у Всесвітньому економічному форумі відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка з Президентом Швейцарії Аленом Берсе.
Президент Петро Порошенко провів зустріч у Давосі з Прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Глава держави подякував Прем'єр-міністру за політичну солідарність та практичну допомогу Україні у протидії російській агресії.
Під час візиту до Давосу для участі у Щорічному засіданні ВЕФ Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Прем'єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем.
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом. Президент Світового банку зазначив про готовність і надалі підтримувати Україну на шляху впровадження структурних реформ в економіці.
«Сьогодні була дискусія - склянка наполовину повна чи порожня. Я маю нову версію і, сподіваюсь, Президент ЄБРР (Сума Чакрабарті – ред.) підтримає мене – склянка вже не наполовину, а ми маємо вже більше. І це важливе повідомлення – будь ласка, більше не витрачайте час і не чекайте червня-липня-серпня чи осені. Це правильний час і місце сьогодні бути в "Українському домі" в Давосі. Ми чекаємо на вас, на інвесторів», - зауважив Глава держави. Він наголосив, що було зроблено багато для покращення інвестиційного клімату. «Україна зараз інша. Ви можете приїхати і ми покажемо вам це», - наголосив Президент.
Якщо Ви бажаєте відписатися від розсилки або змінити її параметри, перейдіть за посиланням: Unsubscribe

Комментариев нет:

Отправка комментария

Пожалуйста, воздержитесь от не нормативной лексики.